dragon community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dragon community

hrvatski, strani hip hop
 
Početna stranicaPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 rijec dvije

Go down 
+7
blx
funkaho
Patrick Losensky
PEVO
Mladi Tripp
ilegalac
*Corta_Maltesa*
11 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
vnz
Gost




rijec dvije Empty
PostajNaslov: rijec dvije   rijec dvije Icon_minitimesub lip 21, 2008 2:58 am

necu poceti kao politicari jer bi mogao ispasti prije nego udjem. u ovo post euro depresijsko vrijeme sjedim i pokusavam ne misliti kad me mladi tripp poceo pilati preko msn-a. taman kad sam ga htio odjebati a on izvuce iz rukava link i kaze pristupi nasem kultu. sad bi trebo kao zadiviti vas mozda hocu a mozda i necu. pa da kazem par rijeci o sebi. zovu me zivac jer nisam bas normalan. ekipa masli da sam lud sa i nije daleko od istine. a zasto bi volio pristupiti. pa zato jer mi vas je mladi tripp toliko nahvalio da sam pomislio da bi i ja trebao biti u vasem drustvu. i kako tripp kaze: ¨inaće s tog foruma poznajem uživo dosta njih jer smo se imali prilike upoznat i skoro svi koje sam upoznao su oke¨ pis
[Vrh] Go down
*Corta_Maltesa*

*Corta_Maltesa*


Broj postova : 1160
Registration date : 11.12.2007

rijec dvije Empty
PostajNaslov: Re: rijec dvije   rijec dvije Icon_minitimesub lip 21, 2008 3:04 am

jei ju:)

ja ne znam jel znam mladog tripa,nit jel on zna mene..but welcome,ak te puste na forum;)
[Vrh] Go down
tripp
Gost




rijec dvije Empty
PostajNaslov: Re: rijec dvije   rijec dvije Icon_minitimesub lip 21, 2008 3:05 am

koja si ti baba. idem spavat.
[Vrh] Go down
vnz
Gost




rijec dvije Empty
PostajNaslov: replika   rijec dvije Icon_minitimesub lip 21, 2008 3:23 am

tripp prvo me zoves da dodjem a onda otidjes ca. pa ko je tu baba?
[Vrh] Go down
tripp
Gost




rijec dvije Empty
PostajNaslov: Re: rijec dvije   rijec dvije Icon_minitimesub lip 21, 2008 10:25 am

spavalo mi se Laughing admini ajt pustite samo čovjeka unutra prvom prilikom ili kako se to već rad, stvarno je kul ok polu-sirov čovjek.
[Vrh] Go down
ilegalac

ilegalac


Broj postova : 698
Registration date : 18.01.2008

rijec dvije Empty
PostajNaslov: Re: rijec dvije   rijec dvije Icon_minitimesub lip 21, 2008 12:04 pm

ovdje ce postat sirov MF Doom
[Vrh] Go down
vnz
Gost




rijec dvije Empty
PostajNaslov: Re: rijec dvije   rijec dvije Icon_minitimesub lip 21, 2008 4:15 pm

nije da sam sirov ili polu sirov nego sam toliko sjeban da pored mene i najjaci placu. pis
[Vrh] Go down
ilegalac

ilegalac


Broj postova : 698
Registration date : 18.01.2008

rijec dvije Empty
PostajNaslov: Re: rijec dvije   rijec dvije Icon_minitimesub lip 21, 2008 4:19 pm

SIROV!
[Vrh] Go down
vnz
Gost




rijec dvije Empty
PostajNaslov: Re: rijec dvije   rijec dvije Icon_minitimesub lip 21, 2008 4:51 pm

do kraja pa i dalje. pis
[Vrh] Go down
vnz
Gost




rijec dvije Empty
PostajNaslov: Re: rijec dvije   rijec dvije Icon_minitimesri lip 25, 2008 9:45 pm

vidim da u mojem mail boxu nema nikakvih promjena pa zakljucujem da niti necu upasti u vesu sektu. mozda je to i bolje za vas mislim jer se barem necete pisati u gace. afro
[Vrh] Go down
Mladi Tripp

Mladi Tripp


Broj postova : 263
Age : 33
Location : pored zgodne mame
Registration date : 12.12.2007

rijec dvije Empty
PostajNaslov: Re: rijec dvije   rijec dvije Icon_minitimesri lip 25, 2008 10:00 pm

haha nemoj pokušavat ispast sirov. dajte admini pustite čovjeka unutra.
[Vrh] Go down
ilegalac

ilegalac


Broj postova : 698
Registration date : 18.01.2008

rijec dvije Empty
PostajNaslov: Re: rijec dvije   rijec dvije Icon_minitimesri lip 25, 2008 10:05 pm

nema glavnog admina na forumu nesto pa zato...
[Vrh] Go down
PEVO
Admin
PEVO


Broj postova : 512
Age : 36
Registration date : 29.10.2007

rijec dvije Empty
PostajNaslov: Re: rijec dvije   rijec dvije Icon_minitimečet lip 26, 2008 1:11 am

ajd mada te neznam ja bi te pustio al pričekajmo dal će se i ostali admini složit...

al ak te pustimo morat češ se dokazat jer u suprotnom trippa čemo kaznit pranjem suđa za sve Smile
[Vrh] Go down
vnz
Gost




rijec dvije Empty
PostajNaslov: Re: rijec dvije   rijec dvije Icon_minitimečet lip 26, 2008 9:02 pm

dodajte i pranje nogu kad smo vec kod pranja. pis
[Vrh] Go down
vnz
Gost




rijec dvije Empty
PostajNaslov: Re: rijec dvije   rijec dvije Icon_minitimesub lip 28, 2008 11:32 am

molim pomoc. komp mi je pokupio triper i sifilis a sumnjam da boluje i od hepatitisa b i c. moj eset smart security centar pokazao se ne tako pametnim pa sad molim pomoc. kazu da je kasperski najbolji antivirus pa ako je ikako moguce da mi sredite neku craciranu verziju da me oni supci ne skuze. kad sam vec kod antivirusa skinuo sam neki IE AntiVirus 3.3 taj mi je nasao neka sranja ali ne mogu ih skinuti jer kao treba kupiti taj antivirus. pa ako neko ima neki crack za to super. sad da zavrsim ovaj post sa rijecima jamesa browna please,please,please
[Vrh] Go down
Patrick Losensky
Admin
Patrick Losensky


Broj postova : 2506
Age : 37
Registration date : 02.11.2007

rijec dvije Empty
PostajNaslov: Re: rijec dvije   rijec dvije Icon_minitimesub lip 28, 2008 5:32 pm

dosadan si
[Vrh] Go down
funkaho

funkaho


Broj postova : 572
Registration date : 15.11.2007

rijec dvije Empty
PostajNaslov: Re: rijec dvije   rijec dvije Icon_minitimesub lip 28, 2008 5:50 pm

njemačka je isto dosadna MF Doom
[Vrh] Go down
Patrick Losensky
Admin
Patrick Losensky


Broj postova : 2506
Age : 37
Registration date : 02.11.2007

rijec dvije Empty
PostajNaslov: Re: rijec dvije   rijec dvije Icon_minitimesub lip 28, 2008 5:58 pm

njemačka ti ne piše non stop po forumu gluposti
[Vrh] Go down
funkaho

funkaho


Broj postova : 572
Registration date : 15.11.2007

rijec dvije Empty
PostajNaslov: Re: rijec dvije   rijec dvije Icon_minitimesub lip 28, 2008 6:25 pm

ne, al igra nogomet non stop...
[Vrh] Go down
Patrick Losensky
Admin
Patrick Losensky


Broj postova : 2506
Age : 37
Registration date : 02.11.2007

rijec dvije Empty
PostajNaslov: Re: rijec dvije   rijec dvije Icon_minitimesub lip 28, 2008 6:47 pm

dobro da priznaš da je to nogomet Smile
[Vrh] Go down
ilegalac

ilegalac


Broj postova : 698
Registration date : 18.01.2008

rijec dvije Empty
PostajNaslov: Re: rijec dvije   rijec dvije Icon_minitimesub lip 28, 2008 10:12 pm

d-stres je napisao/la:
dosadan si

a ti si ovak pametan puno

evo probaj ovo kvoutam

"Hey guys, (Work Only For KIS's versions (Kaspersky Internet Security's)

I have an Activation Code that i got from a forum that will never get blacklisted (Genuine one Very Happy), really guys, i have been using it for Kasperksy 7 for like 5 months or 4 and didn't ever get blacklisted and now im using it for Kaspersky 8 2009 and it still never got blacklisted (other keys got blacklisted), so... it will never get blacklisted, well.. it should Very Happy!

Anyway, now:

1.a: If your not using kaspersky, download it from here:
KIS:
Code:
Spoiler:


1.b: Install it
1.c: At the end of the installation, u come to the activation, u choose the option just like in the picture:
Please reupload this image to another image host:
Spoiler:


1.d: Download this Valid Activation Key:
Code:
Spoiler:


1.e: Put the key in the field of Kaspersky installation window and leave everything else as it is and press next.
1.f: Now it starts to verify and other fake stuff and it will tell ya you have a Valid key Very Happy.



2a: Now in case you already have Kaspersky, Delete the key that your using (if your using any skip this step), am gonna show ya how to delete for kaspersky 8, go to License tab at the left, and press Merge/Delete, then a page like this will come up:
Please reupload this image to another image host:
Spoiler:


Then press Delete Key Very Happy

2b: Now... go to add a key... then, don't press Activate Using an Existing something.... as always, just Press Activate online, then put the key in this file:
Code:
Spoiler:

into the field in kaspersky window, and leave everything as it is, just press next, then it will check some stuff and here you go... u have a valid key for ever Very Happy, i think its for 5/2/2009, which means forever Very Happy (319 days left).


Enjoy!!! "
[Vrh] Go down
Patrick Losensky
Admin
Patrick Losensky


Broj postova : 2506
Age : 37
Registration date : 02.11.2007

rijec dvije Empty
PostajNaslov: Re: rijec dvije   rijec dvije Icon_minitimened lip 29, 2008 12:32 am

ilegalac je napisao/la:
d-stres je napisao/la:
dosadan si

a ti si ovak pametan puno

evo probaj ovo kvoutam

"Hey guys, (Work Only For KIS's versions (Kaspersky Internet Security's)

I have an Activation Code that i got from a forum that will never get blacklisted (Genuine one Very Happy), really guys, i have been using it for Kasperksy 7 for like 5 months or 4 and didn't ever get blacklisted and now im using it for Kaspersky 8 2009 and it still never got blacklisted (other keys got blacklisted), so... it will never get blacklisted, well.. it should Very Happy!

Anyway, now:

1.a: If your not using kaspersky, download it from here:
KIS:
Code:
Spoiler:


1.b: Install it
1.c: At the end of the installation, u come to the activation, u choose the option just like in the picture:
Please reupload this image to another image host:
Spoiler:


1.d: Download this Valid Activation Key:
Code:
Spoiler:


1.e: Put the key in the field of Kaspersky installation window and leave everything else as it is and press next.
1.f: Now it starts to verify and other fake stuff and it will tell ya you have a Valid key Very Happy.



2a: Now in case you already have Kaspersky, Delete the key that your using (if your using any skip this step), am gonna show ya how to delete for kaspersky 8, go to License tab at the left, and press Merge/Delete, then a page like this will come up:
Please reupload this image to another image host:
Spoiler:


Then press Delete Key Very Happy

2b: Now... go to add a key... then, don't press Activate Using an Existing something.... as always, just Press Activate online, then put the key in this file:
Code:
Spoiler:

into the field in kaspersky window, and leave everything as it is, just press next, then it will check some stuff and here you go... u have a valid key for ever Very Happy, i think its for 5/2/2009, which means forever Very Happy (319 days left).


Enjoy!!! "
pametan i dosadan bravo mislim stvarno bravo


aja ovo što si mu dao je sranja

pa da vidim ko je pametan Smile
[Vrh] Go down
ilegalac

ilegalac


Broj postova : 698
Registration date : 18.01.2008

rijec dvije Empty
PostajNaslov: Re: rijec dvije   rijec dvije Icon_minitimened lip 29, 2008 12:51 am

:S bitno da ti znas sta je sranje i da su ti svi dosadni, pametan decko!
[Vrh] Go down
*Corta_Maltesa*

*Corta_Maltesa*


Broj postova : 1160
Registration date : 11.12.2007

rijec dvije Empty
PostajNaslov: Re: rijec dvije   rijec dvije Icon_minitimened lip 29, 2008 12:59 am

rolling eyes za oboje
[Vrh] Go down
Patrick Losensky
Admin
Patrick Losensky


Broj postova : 2506
Age : 37
Registration date : 02.11.2007

rijec dvije Empty
PostajNaslov: Re: rijec dvije   rijec dvije Icon_minitimened lip 29, 2008 1:26 am

ilegalac je napisao/la:
:S bitno da ti znas sta je sranje i da su ti svi dosadni, pametan decko!
ronin nije dosadan, lix nije dosadna, pevo nije dosadan, funky nije dosadan, avet nije dosadan, skromno djevojce nije dosadna, Wheel nije dosadan i tako dalje

tebe nema na spisku



Guck Junge des ist Frankfurt,
2 Mittelfinger in der Luft,das ist Frankfurt.
Meine Stadt,des ist Frankfurt,
Homie wir sind Macht Mutterficker,das ist Frankfurt.
:happy: Music Papa
[Vrh] Go down
Sponsored content





rijec dvije Empty
PostajNaslov: Re: rijec dvije   rijec dvije Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
rijec dvije
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
dragon community :: Dragon Community :: Gosti-
Forum(o)Bir: